Герої АТО

Дата: 5 травня 2018 о 07:35, Оновлено 16 вересня 2021 о 18:08

Стагнюнас Станісловас Валдасович

Народився 10 серпня 1992 року в місті Кедайняй (Литва). У 1993 році переїхав разом з батьками в Росію в м. Щедрінськ Курганської області. У 1999 році повернувся на Україну в рідне село. У 2010 році закінчив школу та вступив на навчання в Кам’янець-Подільський університет на факультет військової підготовки. У 2012 році був переведений у Львівську військову академію сухопутних військ, яку закінчив у 2014 році з відзнакою. Йому присвоєно звання старший лейтенант. Несе службу в зоні АТО. Займається розмінуванням території Донецької області.

Музика Ігор Богданович

Народився 15 січня 1974 року в селі Нижбірок. З 1980 по 1990 рік навчався у школі. Після закінчення десятирічки вступив на навчання до Бучацького радгоспу-технікуму. У 1994 році закінчив повний курс за спеціальністю «ветеринарна медицина». Служив в армії. Після служби повернувся у рідне село. Працював в агрофірмі «Мрія». Одружений. Виховує двох дочок.   Перебував в зоні АТО (Луганська область, місто Щастя).

Грицак Ігор Орестович

Народився 6 грудня 1970 року в селі Нижбірок. Навчався у школі в рідному селі. Після закінчення десятирічки вступив на навчання до Кам’янець-Подільського ПТУ. Як і всі юнаки,  служив в армії. Працював різноробочим в агрофірмі «Нива». Одружений. Виховує двох дочок.   Перебував в зоні АТО артилеристом (Луганська область).

Костів Микола Миколайович

Народився 21 вересня 1979 року в селі Нижбірок. З 1985 по 1995 рік навчався в школі. Після закінчення навчального закладу поступив у Вишнівецьке профтехучилище №5 на спеціальність кухар-кондитер-бармен. У 1998-1999 рр. служив в лавах української армії. Після служби працював у рідному селі в агрофірмі «Нива» різноробочим. Ніс службу у зоні АТО (Луганська область, с. Розквіт, 128 бригада, артилерист)

Костів Василь Іванович

Народився 9 лютого 1979 року в селі Нижбірок. З 1985 по 1995 рік навчався в школі. У 1996 році пішов служити до армії. Проходив службу в м. Бердичів. Після служби повернувся в рідне село. Працював у колгоспі. Має двох дітей. Ніс службу у зоні АТО (Донецька область, Артемівський район, с. Васюківка)

Петришин Богдан Йосипович

Народився  25 жовтня 1959 року  в селі Нижбірок -  помер 26.08.2018 р. З 1965 по 1975 рік навчався у школі. Після закінчення школи проходив військову службу. Повернувся у рідне село і працював у колгоспі. Перебував  у зоні АТО (Луганська область, село Золоте).

Олійник Володимир Ярославович

Народився 19.04.1986 р. в м. Тернопіль. З 1992 по 2001 рік навчався в школі с. Нижбірок, 11 клас закінчив в ЗОШ №4 м. Тернопіль. Після закінчення школи навчався в Тернопільській академії народного господарства по спеціальності "Економіка підприємства". Працював менеджером в підприємстві "Добробут", звідки був мобілізований 22 червня 2015 року в лави Збройних Сил України, 128 окрема гірсько-піхотна бригада. В зоні АТО перебував на рубежах біля Станиці Луганської (Луганська обл.) та біля населеного пункту Піски (Донецька обл.). Демобілізований з лав ЗСУ 20 жовтня 2016 р.